Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Popularne filmy

RANDOM MEDIA

Na forum

Brak postów do publikacji.

Partnerzy

Partnerzy portalu "Easylogistyka"


b_150_100_16777215_00_images_foto_MDDP-AB-LOGO-4C.pngAkademia Biznesu wchodzi w skład grupy kapitałowej MDDP Michalik, Dłuska, Dziedzic i Partnerzy.
MDDP jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm doradczych w Polsce.
MDDP Akademia Biznesu oferuje szerokie spektrum szkoleń i kursów w zakresie: podatki, rachunkowość, finanse, kadry i płace, controlling, zarządzanie strategiczne oraz rozwój kompetencji zawodowych i osobistych.


Cushman & Wakefield jest jedną z największych na świecie firm doradczych w zakresie nieruchomości komercyjnych. Firma ta została założona w 1917 r. i zatrudnia ponad 12 tys. pracowników w 201 biurach w 55 krajach. Firma dostarcza zintegrowane rozwiązania poprzez aktywne doradztwo, realizację inwestycji i zarządzanie w imieniu wynajmujących, najemców i inwestorów na każdym etapie procesu powstawania i eksploatacji nieruchomości. Rozwiązania te obejmują pomoc klientom przy kupnie, sprzedaży, finansowaniu, najmie i zarządzaniu aktywami. Firma  świadczy również doradztwo w zakresie wyceny, planowania i badań strategicznych, analizy portfeli nieruchomości, wyboru nieruchomości i pomocy przy lokalizacji powierzchni oraz wiele innych usług doradczych. 


 Akademia Menedżera Sp. z o.o. jest firmą szkoleniową, której celem jest kształcenie i doskonalenie umiejętności menedżerów i pracowników z różnych szczebli organizacyjnych w nowoczesnych przedsiębiorstwach.

Akademia Menedżera specjalizuje się w realizacji szkoleń otwartych, konferencji oraz szkoleń zamkniętych w następujących obszarach:

  • Logistyki i SCM, 

  • Umiejętności Menedżerskie. 

  • Produkcja,

  • Finanse i Controlling, 

  • Sprzedaż i Marketing,


„Samochody Specjalne” to ogólnopolski miesięcznik prezentujący problematykę pojazdów użytkowych. Przedstawia ogólną sytuację oraz kierunki rozwoju krajowego rynku motoryzacyjnego. Jest źródłem wiedzy o targach i imprezach krajowych i zagranicznych.Na stronie  dowiesz się wszystkiego na temat pojazdów ciężarowych, samochodów specjalnych i specjalizowanych, naczep, przyczep, samochodów dostawczych, autobusów i wielu, wielu innych.

Jesteś polskim producentem, eksporterem i wysyłasz dużo swojego towaru po za granicę Polski lub nawet po za UE ? Szukasz firm transportowych, które posiadają odpowiednie zezwolenia na wykonywanie transportu międzynarodowego ? Jeśli tak, to odwiedź wielojęzyczną wyszukiwarkę Poland Transport i wybierz polskiego przewoźnika, który najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.


 „Sztaplarka.pl pierwszy ogólnopolski portal o tematyce wózków widłowych.
Stworzyliśmy Portal informacyjny, który ma połączyć najważniejsze branże z zakresu: Wózki widłowe, Transport Wewnętrzny, i ich otoczenie; Magazyny i Powierzchnie Magazynowe, Logistykę, Zarządzanie i Transport.Cel naszego Portalu: - kompletna i rzetelna informacja dla klienta indywidualnego i biznesowego.
- Niezbędne informacje branżowe w jednym miejscu, w polskim Internecie.
Wózki widłowe, transport, logistyka, zarządzanie, magazyn – sprzedajesz, kupujesz, wynajmujesz, korzystasz – dołącz do nas !Sztaplarka.pl to: przyjazne wyszukiwanie, właściwy dobór informacji – jesteśmy dla Państwa 24 godziny na dobę online.


Dwumiesięcznik Eurologistics ukazuje się od 2001 roku. Adresowany jest do kadry menedżerskiej dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, odpowiedzialnej za tworzenie i wdrażania nowoczesnych systemów logistycznych w firmie oraz wykorzystanie rozwiązań logistycznych w bieżącej działalności przedsiębiorstw. Czytelnikami dwumiesięcznika są również przedstawiciele szeroko pojętej branży usług logistycznych, a także naukowcy i studenci. Dotarcie do tak zróżnicowanego grona odbiorców możliwe jest dzięki konstrukcji pisma, pozwalającej każdemu znaleźć „coś dla siebie”, od tekstów wyjaśniających w prosty sposób definicje i podstawowe pojęcia logistyczne, poprzez prezentacje firm, aż do artykułów naukowych i akademickich rozważań. Zapraszamy do lektury.


b_150_100_16777215_00_images_stories_amicus.jpgKorzystaj z giełdy transportowej Amicus-Transport.pl za darmo !
Umieszczaj ogłoszenia o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach bezpłatnie! Wystarczy się tylko zarejestrować!
Chcesz zwiększyć zyski swojej firmy?
Szukasz wolnego ładunku lub pojazdu?
Masz wolne ładunki lub pojazdy?
Chcesz pozyskać nowych kontrahentów?
Masz do czynienia z branżami: transport, spedycja, logistyka?
Zarejestruj się na giełdzie transportowej Amicus-Transport.pl

Giełda Transportowa Amicus-Transport.pl to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.


 b_150_100_16777215_00_images_stories_eimport.jpge-import.pl to największy w Polsce katalog branżowy firm dla Producentów, Hurtowni, Importerów i Eksporterów. Innowacyjny skrypt pozwala stworzyć wirtualną wizytówke nie tylko dla Przedsiębiorstwa, ale także dla jego produktów. Dzięki Nam osiągniesz wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Zapraszamy do zapisu!


b_150_100_16777215_00_images_eprzeloty.gif

ePrzeloty™ • Bilety lotnicze • Tanie linie lotnicze - Tanie loty

W naszej ofercie znajdują się najbardziej popularne regularne oraz tanie linie lotnicze w Polsce. Wyszukiwarka połączeń lotniczych pozwala szybko wyszukać tanie loty oraz zarezerwować bilety lotnicze on-line. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Mascus - internetowa giełda używanego sprzętu (samochody ciężarowe, maszyny budowlane, rolnicze, komunalne, leśne, wózki widłowe). W serwisie można znaleźć ponad 100 000 ogłoszeń z całego świata. Wszystkie ogłoszenia widoczne są w języku polskim.


Portal rekomendowanefirmy.pl to źródło pozytywnej informacji o przedsiębiorcach, którzy wykonują profesjonalnie swoje usługi i terminowo regulują swoje zobowiązania. Ułatwiamy kontakty biznesowe z Kontrahentami, jak również dbamy o pozytywny wizerunek Firm. Naszym celem jest podzielenie się wiedzą, która pozwoli innym przedsiębiorcom zawierać umowy z wiarygodnymi partnerami handlowymi i wyeliminować z obrotu gospodarczego tych, którzy nadużywają naszego zaufania.


Logistyka

 

 

Serwis Informacyjny INFO-NET www.info-net.com.pl to wyszukiwarka oraz branżowy katalog 500.000 firm i instytucji z całej Polski. Współpracuje z około 200 urzędami miast.


 


 


 

 
System Monitorowania Pojazdów Tesller FMS jest rozwiązaniem dedykowanym dla Klientów oczekujących pełnej kontroli nad swoimi pojazdami zarówno w Polsce jak i Europie. System gromadzi i przetwarza dane na podstawie informacji płynących z nadajnika oraz  urządzeń peryferyjnych zamontowanych w pojeździe a następnie prezentuje je na przejrzystych aplikacjach udostępnianych naszym Klientom. System Monitorowania Pojazdów Tesller FMS jest kompleksowym narzędziem wspierającym nadzór, zarządzanie oraz rozliczanie pojazdów a także pracowników z powierzonych im zadań. Dostęp do danych w Systemie Monitorowania Pojazdów Tesller FMS odbywa się za pomocą : aplikacji dla systemu Windows, przeglądarki www, urządzeń mobilnych takich jak telefony komórkowe, tablety, palmtopy.