Kalendarz Wydarzeń

luty 2023
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Popularne filmy

RANDOM MEDIA

Na forum

Brak postów do publikacji.

Usługa ups worldwide expedited rozszerzona na ponad 220 krajów i terytoriów

b_150_100_16777215_00_images_foto_UPS_samolot.pngFirma UPS (NYSE:UPS) ogłosiła znaczące rozszerzenie zasięgu szybkiej i niezawodnej usługi doręczania przesyłek międzynarodowych drogą powietrzną – UPS Worldwide Expedited®. Zasięg usługi został zwiększony trzykrotnie i obejmuje on teraz dostawę w ciągu dwóch do pięciu dni roboczych do ponad 220 krajów i terytoriów. Rozszerzenie to pomoże klientom UPS w Polsce zwiększyć swój globalny zasięg i znaleźć równowagę pomiędzy szybkością dostawy a kosztami, niezależnie od miejsca wysyłki.

W ramach usługi UPS Worldwide Expedited oferujemy naszym klientom rozwiązanie bardziej ekonomiczne tam, gdzie czas nie jest kluczowy, a jednocześnie posiadające wiele korzyści takich samych, jak w usłudze Worldwide Express, czyli przewidywalną i efektywną dostawę od drzwi do drzwi, śledzenie przesyłki i przyspieszone procedury celne dzięki pośrednictwu celnemu UPS – mówi John Sutthoff, wiceprezes UPS ds. marketingu międzynarodowego. – Usługa jest szczególnie atrakcyjna dla klientów z sektora sprzedaży detalicznej, artykułów konsumpcyjnych, produkcji przemysłowej i przemysłu high-tech, dzięki niezawodności i przejrzystości zapewnianej przez najlepsze w swojej klasie zaplecze IT i infrastrukturę operacyjną UPS.

 Według UPS niepewne warunki ekonomiczne ostatnich lat ukazują wyraźnie, jak ważne dla firm powinno być poszukiwanie stabilizacji i szans rozwoju na rynku globalnym.

– Firmy, które rozszerzają działalność poza rynek macierzysty, są lepiej chronione przed niekorzystną koniunkturą na własnych rynkach– mówi Sutthoff. – Nawet przy obecnym spowolnieniu gospodarczym mamy klientów, którzy rozwijają działalność robiąc to, co UPS zrobił dziesiątki lat temu, wchodząc na rynek globalny.

Firma UPS po raz pierwszy rozszerzyła działalność poza granice USA w połowie lat 70., oferując przesyłki krajowe w Kanadzie i RFN. W latach 80. firma w krótkim czasie stworzyła zintegrowaną sieć usług, dzięki której mogła zaoferować odbiór i doręczania przesyłek na całym świecie.


Firma UPS wprowadziła niedawno również inne ważne usługi międzynarodowe i udoskonalenia usług, takie jak:

UPS Worldwide Express FreightSM: W styczniu firma UPS wprowadziła nową usługę ekspresowej dostawy przesyłek o dużej masie frachtem lotniczym, z 37 portów lotniczych – w tym z Polski – do 41 krajów i terytoriów przeznaczenia. Ta nowa usługa z gwarantowanym dniem dostawy i transportem „od drzwi do drzwi” jest rozszerzeniem oferty UPS Worldwide Express i zapewnia płynne przejście od wysyłki paczek ekspresowych do ekspresowej wysyłki frachtu.

UPS Ocean Freight Services: W 2012 roku firma UPS znacząco rozszerzyła swoją ofertę transportu drobnicowego (LCL) o ponad 300 linii w Azji, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Południowej. Oferując ponad 1700 bezpośrednich linii LCL i obsługując 116 krajów, UPS nadal rozszerza swoją ofertę frachtu morskiego w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na rynku.

UPS Paperless™ Invoice: W tym roku firma UPS wprowadziła kilka usprawnień do swojego systemu WorldShip®, by ułatwić klientom załadowanie do systemu przygotowanej komputerowo dokumentacji przewozowej zamiast dołączania wydruków do przesyłki, co przyspiesza proces wysyłki międzynarodowej, zwiększa wydajność, zmniejsza zużycie papieru i minimalizuje ryzyko zagubienia dokumentów.

UPS Import ControlSM: To, uruchomione w 2010 roku, rozwiązanie logistyczne zapewnia importerom większą kontrolę i wgląd w łańcuch dostaw z zagranicy, co pomaga w bardziej efektywnym zarządzaniu kosztami i pozwala zminimalizować opóźnienia przy odprawach celnych. Usługa UPS Import Control dostępna jest w ponad 145 krajach i terytoriach.
 
– Wzrost globalnego handlu, w tym handlu elektronicznego, sprawia, że nasi klienci będą potrzebowali dostępu do nowych rynków oraz elastycznej oferty pozwalającej na ekonomiczne dostarczanie produktów – stwierdził Sutthoff. – Rozszerzenie usługi UPS Worldwide Expedited daje im taki dostęp i pomaga firmom każdej wielkości, zarówno importerom jak i eksporterom, uczestniczyć w tym dynamicznym wzroście.

You have no rights to post comments